خرید قرص هاردآن hard on از داروخانه

قرص Hard on با بسته بندی اورجینال فلزی (کنسروی) محصول اورجینال آمریکا دارای مجوز وزارت بهداشت و فروش بدون نسخه در داروخانه سبحان

قرص تاخیری قوی هارد آن

افزایش دهنده قوی میل جنسی

تقویت عملکرد جنسی مردان

ایجاد و حفظ نعوظ کامل و سخت

افزایش استقامت بدنی و استقامت جنسی

کمک به بازیابی سریعتر جنسی

hard on pills

قرص hard on محصولی ترکیبی با دوز موثر ۲۰۰mg می باشد که دارای ۷۰mg تـرامـادول(که موجب تاخیر در انزال می شود) و ۱۳۰mg سیـلدنافل(که برای ایجاد نعوظ در مردان کاربرد دارد) می باشد. این قرص در بسته بندی کنسروی فلزی ارائه می شود که شامل یک ورق ۱۰ عددی از قرص است که می بایست حدود یک ساعت قبل از نزدیکی مصرف شود. قرص هاردآن ارائه شده توسط داروخانه سبحان محصول اورجینال آمریکا بوده و به صورت تضمینی به فروش می رسد.

قیمت محصول اصل : 135000 تومان


بند انداز برقی صورت و بدن بانوان جدید با گارانتی شرکتی یک ساله

برای خرید لطفا از طریق فرم انتهای این صفحه ثبت سفارش نمایید

قرص هاردآن

ویژگی های قرص hard on

نام دارو: قرص هاردآن

کشور سازنده: آمریکا

جنس مصرف: مخصوص مردان

سن مصرف: بالای ۱۸ سال

موارد استفاده دارو: درمان مشکلا عدم نعوط و همچنین درمان زود انزالی در مردان

تعداد در هر بسته: یک ورق ۱۰ عددی قرص شکل دار

قیمت دارو: ۱۲۰۰۰۰ تومان

این دارو یکی از قویترین قرص های ترکیبی (تاخیری و افزایش نعوظ) برای مردان می باشد که به جرات می توان گفت بسیار قویتر از دیگر قرص های ترکیبی است. این دارو توان جسمی و جنسی مردان را افزایش می دهد و با توجه به بهبود عملکرد جنسی در مردان، موجب افزایش اعتماد به نفس و افزایش میل جنسی مردان می شود.

قیمت محصول اصل : ۱۲۰۰۰۰ تومان


خرید

برای خرید لطفا از طریق فرم انتهای این صفحه ثبت سفارش نمایید

قرص تاخیری hard on

قرص Hard on در گروه قرص های تاخیری آنی قرار دارد که نیازی به استفاده مستمر ندارد و تنها کافیست یک قرص را حدود یک ساعت قبل از رابطه میل نموده و تاثیرات مثبت این دارو را دریافت نمایید. قابل ذکر است که این قرص ها را می توانید به صورت نصف قرص نیز شکسته و نیم دوز مصرف نمایید.

محصول فوق به صورت اختصاصی توسط داروخانه سبحان طب وارد کشور شده و با یک جست و جو متوجه خواهید شد که در هیچ فروشگاهی موجود نیست. این دارو ساخت آمریکا بوده و اصالت کالا تضمینی است. همچنین این قرص ها کاملا جدید بوده و تاریخ ساختشان اواخر ۲۰۱۸ می باشد و دارای تاریخ exp بالا می باشند که بر روی ورق قرص ها حک شده است.

قیمت محصول اصل : 135000تومان

برای خرید لطفا از طریق فرم انتهای این صفحه ثبت سفارش نمایید

قرص تاخیری هارد آن